manželství bez pohlaví

Click to view text only

manželství bez pohlaví

Nyní můžete vyléčit své bezpohlavné manželství ... i když vaše situace vypadá beznadějně!
 
Dostanu se za ruku a ukážu vám, jak opravit bezdomovské manželství - I když jste jediný, kdo se snaží ...
 
Přivést důvěrnost zpět do své ložnice a nikdy ji neztratíte!
 
Nezáleží na tom, jak dlouho jste v manželství bez sexu, mohu vám pomoci.

Rozbít…!
 
zvuk talíře, který zasáhl kuchyňskou zdi, byl pravděpodobně slyšen v polovině bloku. Příliš běžné slova; "Proč to prostě nezapadneš a nezanecháš mě, není to tak velký problém?" Ozval se přes dům jako většina nocí.
 
Dveře téměř vybuchly ze závěsů, když vstoupil Raymond a zabouchl dveře volného pokoje, aby spali po další noci bezvýznamného argumentu. Ann se snažila být rozumná, ale co by mohla udělat žena, když nemohla s manželem rozumit, protože by nepřijal skutečnost, že skutečně existuje problém?
 
Další půl hodiny strávila vyčištění toho, co zbylo z večeře a rozbité talíře z podlahy kuchyně; plakala sama do sklenky vína a přemýšlela, kde se všechno stalo špatně, než půjde do postele sama a pláče sama, aby spala - znovu!
 
Její poslední myšlenky předtím, než se konečně usnula, byla "to už není manželství"
 
Pokud jde o Ann, její manželství s Raymontem skončilo a všechny šance na obnovení toho, co kdysi bylo milující a sexuální vztah, se zdály ztracené.
 
Ale předtím, než mu oznámila, že se jim podařilo, rozhodla se, že musí dokázat (a Raymondovi), že zkoušela všechno, co je v její moci, aby opravil vztah.
 
I kdyby Raymond nepřijal, že jejich manželství bez pohlaví ukončí vztah; nebyla bez boje ...
 
Tisíce otázek naplnilo hlavu, kam se všechno pokazilo? Jsem na vině? Přestal mě milovat? Vidí někoho jiného? A co děti? A tolik dalších.
 
Skutečnost, že Ann opravdu nebyla ochotná vzdát se, i když Raymond nereagoval na celou věc, byl hlavním faktorem v tom, že je schopen zachránit své manželství.
 
Pracovala sama na problémech týkajících se jejich bezpohlavného manželství; jediná pomoc, kterou dostala, byla správná informace. Se správnými informacemi a touhou držet se osoby, kterou milujete - můžete projít cokoliv.
POUZE 17 dolarů Nabídka prodloužena o 2 týdny
(Běžná cena 27 Kč)
Pokud si myslíte, že vaše manželství skončilo!
Mám dobrou zprávu ...
Věděli jste, že manželství bez pohlaví může být zachráněno? Věděli jste také, že páry, které prožívají manželství bez sexu, mají silnější a milující vztah? V manželství je mnoho překážek a to je jeden z nich, může se to zdát jako obrovské, ale přesto je to možné překonat. Právě teď se to může zdát jako nejhorší situace, kterou si můžete představit, ale vy se chystáte se naučit, že úspěšné manželství můžete vyřešit úspěšně!
Je naděje...
Vidím skoro, že nevěříte hlavou.
A je to v pořádku ... nech mě se ptát?
Neuvědomili jste si, že manželství bez pohlaví může být vyléčeno? Myslíte si, že všechny manželství bez pohlaví skončily rozvodem? Myslíte si, že vaše manželství skončilo?
Vsadím se, že jste to udělali ... a tady je skutečný okamžik "osvětlení" ...
Kdyby se každý pár, který trpěl manželstvím bez pohlaví, rozpadl a rozvedl se, měli by se lidé na prvním místě?
Přemýšlej o tom za minutu ...
Nikdo z milujících sexuálních vztahů by riskoval, že by se oženil, kdyby skutečně věděli, že existuje i ta nejmenší možnost, aby se jejich manželství stalo bez pohlaví, a problémy, které by to způsobilo. Lidé se však každým dnem stále líbili po celém světě, protože věří, že dokážou zvládnout jakýkoli život, který jim hodí cestu.
A pravdou je, že většina párů může zvládnout spoustu situací; ale když problém začíná a končí v ložnici, zdá se, že se rozpadají. Zdá se, že komunikační linie se uzavřou a vůbec nemají možnost o tom vůbec mluvit.
"Sexuální sňatky jsou denně vyléčeny BEZPEČNÉ situace!"
eriously, nedává to smysl? To, když většina z nás může myslet na páry, které zůstaly spolu a vyřešily své problémy ... i když se zdá, že se jejich věci nejhorší ... že může existovat nějaký skrytý recept nebo dokonce i tajemství, aby znovu vzkřísil vášeň a vytvořil vztah silnější než předtím?
Nyní ... Neříkám, že drží nějakou "tajnou bezzásadovou manželskou léčebnou karmu" a dělají divné zpěvy ... vůbec ... ve stejnou dobu nějak (většinou náhodou) řekli a udělali to pravé Věci a v pravý čas ... a podařilo se jim zvrátit problémy a vrátit se ke svému manželství a sexuálnímu životu, což jim dává druhou šanci.
Dovolte mi jenom opakovat tuto část ... Udělali to většinou z NEHODY!
Takže co kdyby? Co řekli a co dělali ... mohly být takto "lahvové"? A pak byste mohli "rozbalit" a dát je použít? Chcete-li vymazat bolest a ublíženou chorobu způsobenou ... zase znovu vzkřísit vášeň ... obrátit se zpět na čas, abyste ukázali, kdy je vaše manželství čerstvá, nová, vzrušující a sexuálně naplňující.
Ano ... Kouzelný recept ... Ve smyslu ...
Vidíte, že existuje "recept na léčbu manželství bez sexu", stejně jako recept na oživení vášně, touhy a dokonce i chtíče ...
Co ostatní udělali "nehodou", lze opakovat znovu a znovu na CÍLE!
A víš ty co?
Kdybych byl tebe ... Byl bych teď poněkud skeptický ... to je naprosto fajn! Chystám ti ukázat nějaký důkaz, jen se mnou trochu víc v pořádku?
Znáte nějaký tento zvuk?
- Nedůvěřujete partnerovi, protože máte podezření
- Vyhněte se konverzace, abyste se vyhnuli argumentu
- Více bolesti hlavy než obvykle
- Pít trochu nebo mnohem víc alkoholu
- Strašlivé spaní
- Vyhněte se spát ve stejnou dobu jako váš partner
- Nenávist
- Ignorování telefonu, když víš, že volá
- Vzhled se změnil ještě horší
- Naučte se, co říci, abyste neříkali špatné věci
... a i když vyjít z vaší cesty, abyste se vyhnuli konfrontaci nebo argumentu tím, že zmíníte problém, všechno se děje ošklivě, protože bez jasného plánu toho, co máte dělat ... co se stane?
PANIC ... defenzivita ... argumenty ... a pak se to opravdu děje.
Udělíte některé z těchto chyb se svým partnerem?
- Snažím se je přesvědčit, že všechno bude v pořádku

jak získat více sexu

- Všichni se ospravedlňují
- Předstírej, že to není tak velký problém
- Zahrajte si hru viny
- Použijte urážky, abyste získali svůj názor
- Dej jim tiché zacházení
... a samozřejmě s každým slovem, které vyprávíme, bez ohledu na naše záměry, čím dál tím více se defenzivně, zuřivě a vzdáleně stanou.
Prosím, vím to ... není to tvoje chyba! Nebyli jste o tom učeni v škole. Pravděpodobně jste o tom rodiče neřekli své rodiče ... a v noční škole neexistují žádné kurzy "bez sexuálního manželství" ...
A co by mohlo být důležitější než milující sexuálně aktivní manželský život?
... Auta? ... Peníze? ... Oblečení? ... Zahradnictví? ... DIY?
Tak proč je to, že existují všechny užitečné knihy, časopisy a pomoc při opravě aut, vedení peněz, připevnění vašeho domu, přesto je jen málo užitečných informací o tom, jak opravit manželství bez sexu?
Je to bláznivé.
A jak se chystáte vidět ... vše, co se změnilo.
Christine Taylor objevil "Bezpohlavné manželství Cure Recipe"
Ahoj, jmenuji se Christine Taylorová; Chci to říci právě teď, abychom to dostali venku ... nejsem psycholog, lékař nebo poradce pro manželství ... ve skutečnosti jsem v průběhu let opravdu rozrušil mnoho akademických typů a řeknu ti to proč za chvíli.
Vyrostl jsem jako jeden ze sedmi sourozenců, byl jsem nejmladší a v té době jsem ho nenáviděl. Jak život pokračoval a moji bratři a sestry se setkali, se zasnoubili, oženili a měli vlastní děti, stal jsem se součástí velmi velké rodiny. To samo o sobě nebylo nic neobvyklého, dokud jsem nezahájil rozhovory na večírcích, grilování, křtiny atd:
Některé z mé rodiny a rozšířené rodiny měly tolik problémů, překvapilo mě, že žádný z nich nebyl institucionalizován.
Z nudy sedět v rohu a poslouchat jsem začal dělat tokenní poznámky k lidem se svými manželskými problémy. Zvláštní součástí toho bylo to, že skutečně naslouchali. Nebyl to žádný trik, slyšel jsem tolik rozhovorů s různými lidmi za ta léta, že jsem opravdu jako chodící encyklopedie manželských problémů.
Každopádně ... Nebylo to dřív, než by rodina a rozšířené rodinní příslušníci ve skutečnosti zavolali mne na telefon, aby se setkali s kávou, aby mohli vylévat své srdce z jednoho z mnoha problémů.
Neřekl bych, že jsem to miloval ... ale pocit, který jsem dostal, když jsem pracoval, byla neuvěřitelná.
Jsem teď ženatý se dvěma dětmi, plus všechno, co přichází s nimi, hypotéky, účty, dluhy apod. A dokonce i teď dostávám telefonní hovory od někoho, kdo se ptá mého názoru na manželský problém. Ve skutečnosti ... v průběhu let se moje rodina a rozšířená rodina zvětšily, také jsem dostal (a stále dělám) telefonáty od svých přátel, kteří potřebují radu.
Takže ... v průběhu let jsem shromáždil bohaté zkušenosti a znalosti a podařilo se mi také udržet několik sňatečů, ve skutečnosti, kdybyste viděli svou rodinu a rozšířenou rodinu, nevěřili byste, jak jsou šťastní. Občas jsem se cítil jako "Drahý Abby".
Nyní se tento přehled nechce chlubit ani chlubit, jak jsem šťastný, je to jednoduše a vhled do toho, co mě přimělo, abych pomohla mnoha lidem v minulosti, aby se vyhnuly odloučení a rozvodu a abych vyletěl trochu světla o tom, jak jsem schopen pomoct ti.
A pokud jste ještě přemýšleli ... ano ... v průběhu let jsem mluvil a pomohl více než padesáti lidem, aby vyléčili své bezpohlavné manželství. Od té doby, co jsem napsal tuto knihu, jsem také pomohla s tímto problémem mnohem více párů po celém světě ... a jsem tak vděčný, že mám příležitost pomoci vám právě teď.
Zrušení akademických pracovníků ...
Jak jsem již řekl, "v minulosti jsem rozrušil mnoho akademických typů". Jednoduchá pravda za tím je, že jsem dostal mnoho e-mailů a dokonce i pár telefonátů od manželských poradců a terapeutů VELMI ANGRY.

žádnou sexuální touhu

To jsou lidé, kteří vám účtují stovky dolarů za hodinu (někdy i měsíce a dokonce i roky), když mohu říci rodinnému příslušníkovi nebo příteli, aby udělal pár věcí; jdou domů a používají radu a další věc, kterou slyším je, že jejich bezpohlavní manželství je opraveno.
Vážně ... V podstatě jsem zavolal mému nejstaršímu bratrovi, aby zjistil, jak mi poradil jeho rada, protože jsem od něj z nějakého času neslyšela ... odpověděl, že po desátém kruhu telefonoval a řekl: "to opravdu není pravda, t dobrý čas Christine, pokud víš, co tím myslím "Byl jsem tak rád, že moje rada fungovala, ale příště jsme mluvili, řekl jsem mu" příště, vypněte telefon ".
Teď máte možnost si vymyslet svůj názor o mně. Já prostě nevěřím, že nějaká část posezení v učebně může někdy vynahradit zkušenosti REAL WORLD, které mám ...
Myslím tím, co je cennější zkušenost? ... Poslouchat přednášku o mužském a ženském libido? Přejíždění poznámek z dokumentovaných případů z padesátých let? Nebo se skutečně stalo, když mi manžel můj sestry řekl, že je po všem, a že je schopen zvrátit rozhodnutí a vrátit je dohromady silnější než kdy jindy?
Nevím o tobě, ale ty peníze budou vždy pokaždé na osobu s reálným světem!
Teď, když jste tady dnes četl, hádám, že máte také nějaké sexuální záležitosti? Pokud tomu tak je ... Myslím, že vám mohu pomoci ...
To opravdu funguje! ... někdy příliš dobře!
Upřímně řečeno, stále mám trochu podráždění o tom, jak dobře to funguje ... ne špatně, ale když jednáte s dvojicí, která je manželstvím bez pohlaví, je zlomek vteřiny od rozvodových soudů nebo o palec od manželky házení její manželské věci na ulici ... slyšet o něco později, že vyřešily své problémy a zase jako teenagery znovu ... to může být trochu ohromující.
Každopádně jsem nazval "recept" jednoduše ukládáním vašeho bezpohlavného manželství ... Vidíte, můj názor je, že skutečně neexistují nemožné situace. Viděla jsem, že manželé procházejí záležitostmi a zůstanou spolu, viděl jsem také, že se manželství skoro rozpadlo kvůli smrti dítěte. Také jsem viděl, jak se manžel 3 roky vyhnal z vězení a našel tu ženu, brána.
A všechno ostatní! Jak jsou to ořechy?
A...
Víš co?
Nyní se stavím, že opravdu chcete vidět nějaký důkaz, že to funguje? Taky bych, kdybych byl tebou!
Zde je PROOF This Works
Nejlepší způsob, jak vím, abych vám ukázal důkaz, že tyto techniky skutečně fungují, je ukázat vám některé svědectví, které jsem obdržel.
Nyní prosím vezměte na vědomí, nejsem návrhář webových stránek nebo video editor nebo něco technického ...
Takže to, co vidíte níže, jsou jen některé z e-mailů, které jsem si zde zkopíroval a vložil, abyste je mohli prohlédnout, existují skutečné e-maily od skutečných lidí, kteří úspěšně používali techniku ​​Saving Your Sexless Marriage.
Nejlepší kniha, kterou jsem si přečetla o tématu - určitě znáte svou věc Christine.
Díky vám můžu začít s vrácením věcí zpět k tomu, jak byly dříve (bez toho, aby znovu uvalily vinu na manželku)

Děkuji

Marshall - Illinois (USA)

Konečně - někdo, kdo ví, o čem mluví ...
Je osvěžující číst knihu o sexuálních manželstvích napsaných někým, kdo má zkušenosti z první ruky.

Candice - Brisbane (AUS)

Christine,
Můj manžel a já vám děkujeme od dna našeho srdce. Vlastně jsme se vzdali našeho vztahu, dokud jsem neviděl tvou knihu. Naše manželství se opět zase vrátí do normálu.

Není to úplně totéž, jako když jsme se poprvé oženili, ale to už bylo dávno a my jsme oba trochu starší, ale díky vám jsme se oba dozvěděli, že se můžeme ještě navzájem překvapit v ložnici, v kuchyni, v koupelně .

Děkuji - vy jste anděl ...

Mary - New York (USA)

Christine
Vlastně jsem si myslela, že mé manželství skončilo. Všechno procházelo mým názorem za milion mil za hodinu, nechápal jsem, co jsem udělal špatně.

Byl jsem tak spokojený, že jsem si přečetl knihu a dostal nějaké odpovědi. Posadili jsme se a mluvili o tom, co vypadalo jako hodiny, teď vím, kde se věci začaly pokazit a společně pracujeme na nich společně.

Neexistuje žádný způsob, jak bych vám mohl dost dobře poděkovat, ale děkuji vám ze srdce.

Kelly - Florida (USA)

Hraní hry viny (jak jste to uvedlo) bylo skoro konec všeho. Jakmile jsem si přečetl vaši knihu, uvědomil jsem si, že jsem ho obviňoval, když jsem se měl obviňovat z toho, že jsem to všechno způsobil.
Jsme zpátky na cestě ke zdravému sexuálnímu manželství a on mě nevinil za něco - a myslet si, že jsem toho chlapíka skoro ztratil

Děkuji vám se nezdá dost

Roseanne - Ontario (CAN)

Stáhnout Uložení vašich sexuálních manželských technik

Christine
Po použití vašich technik se nám podařilo obnovit náš sexuální život, ale teď je to ještě lepší. Můj manžel si rezervoval dovolenou na jeden týden pro nás do Paříže, nevím o tom, že je to město lásky, ale naše hotelová místnost určitě byla.
Nevím, jak vám poděkovat za to, co jste udělali pro nás, opravdu jsem si myslel, že rozvod je další věcí, kterou bychom spolu udělali.
sexuální manželské poradenství pro muže
Obě vám děkujeme od dna našeho srdce.
Bůh ti žehnej
Mary a Tony
Neexistují žádné nemožné situace

Teď, co jsem si všiml pomáhat tolika lidem, je to, že existují NEJVYŠŠÍ DŮVODY pro manželství bez pohlaví, které lidé vždy přehlížejí ... obvykle to je nejzjevnější a nejjednodušší věc, která způsobuje tohle a mnoho dalších situací v manželství. .

A jakmile víte a rozumíte, dostanete správné techniky a trochu pokyny, co dělat a kdy to dělat ... je to, jako byste jim předali "recept" pro dokonalé manželství ...

Protože nejen že budete schopni vyléčit své bezpohlavné manželství, ale také budete mít možnost zabránit tomu, aby se někdy znovu stalo ... většina lidí zjistila, že jejich sexuální život se po použití těchto technik dramaticky zvyšuje ...

Není to tak skvělá zpráva?

Pojďme si promluvit o tom, co je uvnitř "Ukládání vašeho bezpohlavného manželství" a jak vám pomůže:

Při stahování obdržíte tyto prakticky okamžité výhody ...

Pochopení příčin za manželství bez sexu a toho, co musíte udělat, než si to můžete opravit

Zjistěte, proč je sex pro úspěšné manželství tak důležitý - ne důvod, proč si myslíte

Jít zpátky na začátek, skutečný začátek

Jak vyřešit konflikt - "jestliže spěcháte - stisknete tlačítko"

Jak se vyrovnat s nevěrou v sexuálním manželství

Jak to udělat sami, pokud váš partner není ochoten vynaložit úsilí

Sexuální dysfunkční problémy

Změna sexuálních návyků - nejen v ložnici

Proveďte manželství

Nikdy nedovolte, aby se manželství bez sexu stalo znovu

Vše, co budete někdy potřebovat k ozdobení vašeho sexuálního života a udržet ji zajímavé.

A spousta dalších ...

Začínáme (Okamžité stažení)

POUZE 17 dolarů Nabídka prodloužena o 2 týdny
(Běžná cena 27 Kč)


Techniky, principy a rady, které obdržíte při ukládání bezpohlavného manželství, pomohly stovkám mužů a žen, stejně jako vy vyléčit své bezpohlavné manželství a jejich manželství je šťastnější a silnější než předtím ...

Dovolíte mi, abych vám pomohl také?

Bylo by mi potěšením a já si uvědomuji, že jsme se právě setkali, takže možná budete mít něco na mysli ...

Jako...

Často kladené otázky

Co když objednávám a z nějakého důvodu prostě nefunguje pro mě? Podle mého názoru, jak jsme se dříve zmínili o tom, že tam opravdu není nemožná situace, ale mýlil jsem se předtím a jestli z nějakého podivného důvodu to nefunguje pro vás ... nebo dokonce, pokud nejste absolutně nadšeni ZA JAKÉKOLIV DŮVODY ... prosím, chtěl bych vám vrátit peníze. Ve skutečnosti máte plných 60 dní, než se budete muset rozhodnout. Jak je to dobré?Nemohu najít tyto informace zdarma na internetu? Já miluju, abych ušetřil své peníze a našel věci zdarma, když můžu, ale vím, že jediné místo na planetě, které můžete dostat za ruce na to, co je uvnitř Ukládání vašeho bezpohlavného manželství je tady. Vidíte, strávil jsem hodiny, když jsem se díval na to, co je k dispozici ... a některé z nich jsou hřejivě v pořádku ... ale nedostáváte CELÝ OBRAZ ... a čtete článek nebo dva, aniž byste pochopili, co děláte ... můžete opravdu ublížit svým šancím než je zlepšit.

Kdy dostanu Saving Your Sexless Manželství ? Skvělá otázka. Obdržíte ji okamžitě po objednání, protože jde o knihu ke stažení (ebook). Takže budete mít na chvíli pevný disk a ruce. Je to velmi bezpečné, spolehlivé a tak snadné, že jeskyňák si ho může stáhnout.

Mohu použít úsporu svého bezpohlavného manželství na počítači Mac? Ano! Saving Your Sexless manželský systém je ve formátu PDF, takže je viditelný na PC i Mac.

"Objednávání a stahování Ukládání vašeho sexuálního manželství Pokud nejste absolutně nadšeni z jakéhokoli důvodu ... Obdržíte rychlou a zdvořilou refundaci."
Sound Fair?
Nyní nechci znít jako nějaký prodavač nebo něco takového ... opravdu ne ... chtěl bych vás naléhavě vyzvat k objednávce právě teď, protože si prostě nedokážu představit, že Cokoliv, co vás může stát šťastnější, než si užít zbytek vašeho život s osobou, kterou opravdu milujete ... Můžete?
Myslím...
... každou chvíli, kdy počkáš ... dělá to těžší a těžší je dostat zpátky, protože čas je půda, v níž se jejich lhostejnost vůči vám rozrůstá ... a je to INDIFFERENCE a NEDÁNÍ ... to je VAŠE NEJVĚTŠÍ ENEMY právě teď.
 
Takže prosím ... Chci, abyste klikli na tlačítko objednávky níže. Objednejte si. Stáhnout Uložení vašeho bezpohlavného manželství , abychom mohli začít dnes. To je vaše šance znovu získat kontrolu nad vaší láskou a životem a věřím, že nás osud přivedl k sobě.

POUZE 17 dolarů Nabídka prodloužena o 2 týdny
(Běžná cena 27 Kč)


Okamžitý přístup - 24 hodin denně - 7 dní v týdnu - 365 dní za rok!
 

ZDARMA BONUSYTato příručka je určena k tomu, aby vám pomohla zlepšit vaše manželství prostřednictvím toho, co již existuje mezi vámi a vaším partnerem, ale mohlo by být ztraceno ve spěchu každodenního života nebo prostě zapomenuto v průběhu času. Tato příručka vám může pomoci získat nový pohled na život s vaším partnerem, stejně jako zlepšit váš vztah a intimitu mnohokrát.Tento přehled zahrnuje mnoho aspektů ukládání manželství.

Vidět problémy, které je třeba opravit
Otevření komunikačních linek
Začínáme od začátku
Řešení rozdílů
Hraniční problémy

žádnou sexuální touhu

Boj o moc
Štěstí
a mnohem víc...
Tyto bonusy NIKDY nejsou k dispozici kde jinde, jsou pouze pro zákazníky, kteří si koupili Ušetřete své bezpohlavné manželství - bonusy fungují skvěle s hlavním publikem, což znamená, že jakmile vaše manželství bez pohlaví je zpět na trati, můžete vytvořit vztah solidní po mnoho let přijít...

To vše pro

POUZE 17 dolarů Nabídka prodloužena o 2 týdny
(Běžná cena 27 Kč)S pozdravem,PS Nenechávejte už víc času, získejte kopii ULOŽENÍ VAŠEHO SEXLESS MARRIAGE dnes a připravte se na šťastné manželství, které jste měli dříve nebo jste vždycky chtěli!
sexless marriage - Google News
This RSS feed URL is deprecated
This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news
Married at First Sight expert John Aiken answers your questions - 9Honey

9Honey

Married at First Sight expert John Aiken answers your questions
9Honey
John Aiken is a relationship and dating expert featured on Nine's hit show Married At First Sight. He is a best-selling author, regularly appears on radio and in magazines, and runs a private practice in Sydney and exclusive couples retreats. Every ...

and more »
6 Signs You're Stuck In A Relationship Rut (And How To Get Past It) - HuffPost

HuffPost

6 Signs You're Stuck In A Relationship Rut (And How To Get Past It)
HuffPost
The honeymoon phase doesn't last forever. Every long-term relationship has its low points, but how do you know if the relationship rut you're experiencing is temporary or something more concerning? Below, marriage therapists share six signs that it's ...

Ask Dr. Sherry: 'My Husband Gave Me Permission To Have Sex With Another Man, Now I'm Torn Between Them' - Essence.com

Essence.com

Ask Dr. Sherry: 'My Husband Gave Me Permission To Have Sex With Another Man, Now I'm Torn Between Them'
Essence.com
I've been in a virtually sexless marriage for nearly 28 years. My husband had a motorbike accident shortly after we married and that has absolutely killed off our sex life. Other than that, he is a great companion and friend. He has a great sense of ...

and more »
RSS Feed Widget by rssinclude.com
Kontakt | Soukromí | Podmínky | Odmítnutí odpovědnosti | Affiliates

Copyright © 2009 Sexless Marriage Cure - Všechna práva vyhrazena