לא נישואים מין

Click to view text only

לא נישואים מין

עכשיו אתה יכול לרפא נישואין מינית שלך ... גם אם המצב שלך נראה חסר תקווה!
 
אני אקח אותך ביד ואראה לך איך לתקן את הנישואים שלך ללא סקס - גם אם אתה היחיד אשר מנסה ...
 
להביא את האינטימיות בחזרה לחדר השינה שלך ולא לאבד את זה שוב!
 
לא משנה כמה זמן אתה נמצא בנישואים נטולי מין, אני יכולה לעזור.

לְרַסֵק…!
 
הוא נשמע מהצלחת שפוגעת בקיר המטבח נשמעה כנראה באמצע הרחוב. המילים הנפוצות ביותר; "למה אתה פשוט לא זורק את זה ומשאיר אותי לבד, זה לא עניין גדול? "הדהדו בבית כמו ברוב הלילות.
 
הדלת כמעט התפוצצה מציריה כאשר נכנס ריימונד וטרקה את דלת החדר הפתוח לישון אחרי לילה נוסף של ויכוחים חסרי שחר. אן ניסתה להיות הגיונית, אבל מה יכולה אשה לעשות כשאינה יכולה להתבלבל עם בעלה, כי הוא לא מוכן לקבל את העובדה שיש באמת בעיה?
 
היא בילתה את השעות הקרובות לנקות את מה שנותר מן הארוחה ואת הצלחת השבורה מרצפת המטבח: בוכה לבדה בכוס היין שלה ותהתה לאן הכול השתבש לפני שהיא הולכת לישון לבד ובוכה לעצמה לישון - שוב!
 
המחשבות האחרונות שלה לפני סוף סוף להירדם כמו תמיד היו "זה לא נישואין יותר"
 
מבחינתה של אן, נישואיה לריימונד הסתיימו וכל הסיכויים להחלים מה שהיה פעם יחסים אוהבים ומיניים נראו אבודים.
 
אבל לפני שהודיעה לו שהם עברו, החליטה שהיא צריכה להוכיח לעצמה (ולריימונד) שהיא ניסתה כל מה שביכולתה כדי לתקן את היחסים.
 
גם אם ריימונד לא יקבל את נישואיהם נטולי המין, הסתיים הקשר; היא לא היתה יורדת ללא קרב ...
 
אלפי שאלות מילאו את ראשה, לאן הכול השתבש? האם אני אשם? הוא הפסיק לאהוב אותי? האם הוא רואה מישהו אחר? מה עם הילדים? וכל כך הרבה.
 
העובדה אן באמת לא היה מוכן לוותר למרות ריימונד היה להגיב על כל העניין היה הגורם העיקרי בהם להיות מסוגל להציל את הנישואים שלהם.
 
היא עבדה על הבעיות הנוגעות לנישואיהם חסרי המין בלבד; העזרה היחידה שקיבלה היתה המידע הנכון. עם המידע הנכון ואת הרצון להחזיק את האדם שאתה אוהב - אתה יכול לעבור כל דבר.
רק 17 $ הצעה מורחבת במשך 2 שבועות
(מחיר רגיל $ 27)
אם אתה חושב שהנישואים שלך נגמרו!
יש לי חדשות טובות ...
האם ידעת שאפשר להציל נישואין נטולי מין? הידעת גם שלזוגות שעושים את זה דרך נישואים נטולי מין יש יחסים חזקים ואוהבים יותר? יש הרבה משוכות בנישואין וזה אחד מהם, זה אולי נראה כמו אחד ענק אבל זה עדיין יכול להתגבר. עכשיו זה אולי נראה כמו המצב הגרוע ביותר שאפשר להעלות על הדעת, אבל אתה עומד ללמוד שאתה יכול לפתור נישואים מינית בהצלחה!
יש תקווה...
אני כמעט רואה אותך מנער את הראש בחוסר אמון ...
וזה בסדר ... תן לי לשאול?
לא הבנתם שאפשר לרפא נישואים נטולי מין? האם חשבת שכל הנישואים נטולי המיניות הסתיימו בגירושים? האם חשבת שהנישואים שלך נגמרו?
אני בטוח שעשית ... והנה ה"אורות דולקים "האמיתיים ...
אם כל זוג הסובל מנישואים נטולי מין יתפצל ויתגרש, האם אנשים עדיין ינשאו מלכתחילה?
תחשוב על זה לרגע ...
אף אחד במערכת יחסים מינית אוהבת לא יסתכן להינשא אם ידעו לעובדה כי קיימת אפילו האפשרות הקטנה ביותר של נישואיהם להפוך ללא מין, ואת הבעיות שזה יגרום. אבל אנשים עדיין להתחתן כל יום בכל רחבי העולם כי הם מאמינים שהם יכולים להתמודד עם כל החיים זורק את דרכם.
והאמת היא, שרוב הזוגות יכולים להתמודד עם הרבה מצבים; אבל כאשר הבעיה מתחילה ומסתיימת בחדר השינה הם נראים מתפרקים. קווי התקשורת נסתמים והם אינם מסוגלים לדבר על הנושא בכלל.
"נישואים נטולי סקס נרפאים כל יום ללא קשר למצב!"
האם זה לא הגיוני? שאם רובנו יכולים לחשוב על זוגות שנשארו יחד ופתרו את בעיותיהם ... אפילו כשהדברים נראים במצב הגרוע ביותר שלהם ... שיכול להיות שיש איזה מתכון חבוי , או אפילו סוד, לעורר מחדש את התשוקה ולעשות את היחסים חזק יותר מאשר קודם?
עכשיו ... אני לא אומר שהם היו מחזיקים כמה "סוד חסרי מין נישואין לרפא כישוף" הספר עושה מזמורים מוזר ... בכלל לא ... באותו זמן איכשהו (בעיקר במקרה) הם אמרו ועשה את הזכות דברים ובזמן הנכון ... והצליח להפוך את הבעיות ולקבל את הנישואים שלהם ואת חיי המין שלהם בחזרה על המסלול, נותן להם הזדמנות שנייה.
תן לי רק לחזור על חלק זה ... הם עשו את זה בעיקר על ידי תאונה!
אז, מה אם? מה הם אמרו ומה הם עשו ... יכול להיות "בבקבוקים" כביכול? ואז אתה יכול "לבטל את הבקבוקים" אותו ולהשתמש בו? כדי למחוק את הכאב ואת הנזק שנגרם ... כדי ליצור מחדש את התשוקה שוב ... כדי להחזיר את הזמן לנקודה כאשר הנישואים שלך היה טרי, חדש, מרגש ומילוי מינית.
כן ... מתכון קסמים ... במובן ...
אתה רואה שיש "מתכון לריפוי נישואים נטולי סקס", כמו גם מתכון להחייאת התשוקה, התשוקה ואפילו התאווה ...
מה אחרים עשו על ידי "תאונה" ניתן לחזור שוב ושוב על המטרה!
ואתה יודע מה?
ללא שם: אם הייתי אתה ... ללא שם: אני יהיה קצת סקפטי עכשיו ... ללא שם: זה בסדר גמור! אני אראה לך הוכחה, רק תישא איתי קצת יותר טוב?
האם כל זה נשמע מוכר?
- חוסר אמון השותף שלך כי אתה חושד רומן
- הימנעות משיחה כדי למנוע ויכוח
- יותר כאבי ראש מאשר נורמלי
- שתיית קצת או יותר אלכוהול
- פחד מפני השינה
- הימנעות הולך לישון באותו זמן כמו השותף שלך
- טינה
- התעלמות מהטלפון כשאת יודעת שהוא קורא להם
- ההופעות השתנו לרעה
- חזרות מה לומר אז אתה לא אומר את הדברים הלא נכונים
... ואף על פי שאתה יוצא מהדרך שלך כדי למנוע עימות או טיעון על ידי אזכור הבעיה, כל זה הופך מכוער כי בלי תוכנית ברורה של מה שאתה אמור לעשות ... מה קורה?
פאניקה ... התגוננות ... טיעונים ... ואז זה נהיה ממש מגעיל.
האם אתה עושה את כל הטעויות האלה עם השותף שלך?
- מנסה לשכנע אותם שהכל יהיה בסדר
- להתנצל על כל דבר
- תעמיד פנים שזה לא עניין גדול
- לשחק את המשחק להאשים
- השתמש עלבונות כדי לקבל את הצבע שלך על פני
- תן להם את הטיפול השקט
... וכמובן עם כל מילה אנו אומרים, ללא קשר לכוונות שלנו, כך יותר ויותר מתגונן, כועס ומרוחק הם הופכים.
ללא שם: נא לדעת זאת ... ללא שם: הוא לא אשמתך! לא למדו על זה בבית הספר. אתה כנראה לא סיפרו על זה על ידי ההורים שלך ... ואין קורסים "sexless נישואין" בבית הספר בלילה ...
ומה יכול להיות חשוב יותר שחייה נשואים אוהבים מבחינה מינית?
... מכוניות? ... כסף? ... בגדים? ... גינון? ... DIY?
אז למה זה שיש כל מיני ספרים שימושיים, מגזינים ועזרה על תיקון מכוניות, ניהול כסף, תיקון הבית שלך, עדיין אין כמעט שום מידע שימושי על איך לתקן נישואים מינית?
זה מטורף.
וכמו שאתה עומד לראות ... כל זה השתנה.
כריסטין טיילור מגלה את "Sexless נישואין מרפא מתכון"
היי, שמי כריסטין טיילור; אני רוצה לומר עכשיו, כדי שנוכל להוציא אותו החוצה ... אני לא פסיכולוג, דוקטור או יועץ ליוויני ... למעשה אני באמת כועס על סוגים אקדמיים רבים במשך השנים ואני אגיד לך למה בתוך רגע.
גדלתי כאחת משבעה אחים, הייתי הצעירה ביותר ובאותה עת שנאתי את זה. כשהחיים נמשכו, האחים והאחיות שלי התגוררו, התארסו, נשאו והיו להם ילדים משלהם והפכתי למשפחה גדולה מאוד. זה כשלעצמו לא היה יוצא דופן, עד שהתחלתי לרשום את השיחות במסיבות, ברביקיו, christenings וכו ':
למשפחה שלי ולמשפחות המורחבות היו כל כך הרבה בעיות, וזה הפתיע אותי שאף אחת מהן לא היתה ממוסדת.
מן השעמום של ישיבה בפינה והאזנה, התחלתי לעשות הערות סמלי לאנשים עם בעיות הנישואים שלהם. החלק המוזר בעניין זה היה שהם ממש הקשיבו. לא היה שום טריק לכך, שמעתי כל כך הרבה שיחות של אנשים שונים במשך השנים, כי אני באמת היה כמו אנציקלופדיה הליכה של בעיות בחיי הנישואין.
בכל מקרה ... לא עבר זמן רב עד שבני המשפחה והמשפחה המורחבת היו מתקשרים אלי בטלפון כדי לפגוש קפה כדי שיוכלו לשפוך את לבם על אחת הבעיות הרבות.
לא הייתי אומר שאהבתי את זה ... אבל ההרגשה שקיבלתי כשהעצה שלי היתה לא ייאמן.
אני נשוי עכשיו עם שני ילדים, ועוד כל מה שמגיע עם זה, משכנתא, חשבונות, חובות וכו ': וגם עכשיו אני עדיין מקבל שיחות טלפון ממישהו שואל את דעתי על בעיה הנישואין. למעשה ... במשך השנים, המשפחה שלי והמשפחה המורחבת גדל בגודל, קיבלתי גם (ועדיין לעשות) שיחות טלפון מחברים שלהם הזקוקים לעצה.
אז ... במשך השנים אספתי שפע של ניסיון וידע והצלחתי גם לשמור על כמה נישואים ביחד, למעשה אם ראית את המשפחה שלי ואת המשפחה המורחבת לא היית מאמין כמה הם מאושרים. לפעמים הרגשתי עצרת כמו עמדה של "אבי היקר".
עכשיו סקירה זו היא לא להתרברב או להתפאר על כמה שאני בר מזל, זה פשוט תובנה מה גרם לי להיות מסוגל לעזור לאנשים רבים בעבר למנוע הפרדה וגירושין, כדי לשפוך קצת אור על איך אני מסוגל לעזור לך.
ובמקרה שאתה עדיין תוהה ... כן! ... במשך השנים דיברתי ועזרתי לחמישים אנשים לרפא את נישואיהם נטולי המין. מאז שכתבתי את הספר הזה אני גם הלכתי על מנת לעזור לזוגות רבים נוספים ברחבי העולם עם בעיה זו ... ואני כל כך אסיר תודה על ההזדמנות כדי לעזור לך עכשיו.
מגדילה את האקדמיה ...
כפי שאמרתי קודם, "אני כועס על סוגים אקדמיים רבים בעבר". האמת הפשוטה שמאחורי זה היא שקיבלתי אימיילים רבים ואפילו כמה שיחות טלפון מאת יועצים הנישואין מאוד מטפלים ומטפלים.
אלה האנשים שגובים ממך מאות דולרים לשעה (לפעמים במשך חודשים ואפילו שנים), כשאני יכול לספר לבן משפחה או לחבר לעשות כמה דברים; הם הולכים הביתה ומשתמשים בעצה , והדבר הבא שאני שומע הוא שנישואיהם נטולי המיניות קבועים.
ללא שם: ברצינות ... ללא שם: אני ממש טילפנתי אחי הבכור כדי לברר כיצד העצה שנתתי לו עבד כי לא שמעתי ממנו במשך זמן מה ... הוא ענה לטלפון אחרי הטבעת העשירית ואמר "זה באמת isn ' לא פעם כריסטין, אם את מבינה למה אני מתכוונת "הייתי כל כך שמחה שהעצה שלי עבדה אבל בפעם הבאה שדיברנו, אמרתי לו" בפעם הבאה, תכבה את הטלפון ".
עכשיו אתה חופשי להמציא את דעתך על עצמי. אני פשוט לא מאמין שכל סכום של ישיבה בכיתה יכול אי פעם לפצות על חוויות העולם האמיתי שיש לי ...
זאת אומרת, איזו חוויה יקרה יותר ... מקשיבה להרצאה על הליבידו הזכר והנקבי? עובר על הערות מן המקרים המתועדים של 1950? או בעצם, כאשר בעל האחיות שלי אמר לה שהכול נגמר, ולהיות מסוגל לשנות את החלטתו ולקבל אותם בחזרה חזק יותר מאי פעם?
אני לא יודע עליך אבל, כסף y הוא תמיד הולך להיות על האדם עם ניסיון בעולם האמיתי, בכל פעם!
עכשיו, אם אתה כאן היום לקרוא את זה, אני מניח שיש לך כמה בעיות נישואים מינית מדי? ללא שם: אם זהו המקרה ... ללא שם: אני חושב שאני יכול לעזור ...
זה באמת עובד! ... לפעמים טוב מדי!
למען האמת, אני עדיין מקבל קצת freaked על כמה טוב זה עובד ... לא בצורה רעה, אבל כאשר אתם מתמודדים עם זוג מי הוא נישואים מינית הוא שבריר שנייה מבית המשפט גירושים או סנטימטר הרחק אשתו זורקים את בעליה חפצים לרחוב ... לשמוע קצת מאוחר יותר כי הם פתרו את הבעיות שלהם ואת עושה כמו בני נוער שוב ... זה יכול לקבל קצת מוחץ.
בכל מקרה, יש לי את הכותרת "מתכון" פשוט שמירת נישואין מינית שלך ... אתה מבין, זה לדעתי כי אין באמת מצבים בלתי אפשריים. ראיתי זוגות עוברים את העניינים ונשארים יחד, ראיתי גם נישואים כמעט מתפוררים בגלל מותו של ילד, ראיתי גם בעל לצאת מהכלא אחרי 3 שנים ולמצוא את אשתו מחכה לו שם ב השער.
וכל מה שביניהם! כמה אגוזים זה?
ו ...
אתה יודע מה?
עכשיו אני בטוח שאתה באמת רוצה לראות כמה הוכחות שזה עובד? גם אני הייתי במקומך!
הנה PROOF זה עובד

נישואים נטולי סקס

הדרך הטובה ביותר שאני יודע להראות לך הוכחה כי טכניקות אלה באמת לעשות עבודה היא על ידי מראה לך כמה המלצות אשר קיבלתי.
עכשיו שים לב, אני לא מעצב אתר או עורך וידאו או שום דבר טכני ...
אז מה שאתה רואה להלן רק כמה הודעות דוא"ל אשר להעתיק ולהדביק כאן לך לבדוק דרך, יש הודעות דוא"ל אמיתיים מאנשים אמיתיים שהשתמשו בהצלת טכניקות נישואין Sexless שלך בהצלחה.
הספר הטוב ביותר שקראתי בנושא - אתה בהחלט יודע את הדברים שלך קריסטין.
תודה לך, אני יכול להתחיל לקבל דברים בחזרה איך הם היו פעם (בלי להאשים את אשתי שוב על אשתי)

תודה

מרשל - אילינוי (ארה"ב)

סוף סוף - מישהו שיודע על מה הם מדברים ...
זה מרענן לקרוא ספר על נישואים נטולי מין שנכתב על ידי מישהו שיש לו ניסיון יד ראשונה.

קנדיס - בריסביין (AUS)

כריסטין,
בעלי ואני מודים לך מעומק ליבנו. היינו למעשה מוותרים על היחסים שלנו עד שראיתי את הספר שלך. הנישואים שלנו חוזרים עכשיו לשגרה.

זה לא בדיוק אותו דבר כמו כשהתחתנו לראשונה אבל זה היה לפני הרבה זמן, ושנינו קצת מבוגרים עכשיו, אבל בזכותנו למדנו שאנחנו עדיין יכולים להפתיע אחד את השני בחדר השינה, במטבח, בשירותים .

תודה לך - אתה מלאך ...

מרי - ניו יורק (ארה"ב)

כריסטין
אני באמת חשבתי שהנישואים שלי נגמרו. הכול עבר במוחי במהירות של מיליון קילומטר בשעה, לא הבנתי מה עשיתי.

הוקל לי מאוד לקרוא את הספר שלך ולקבל כמה תשובות. ישבנו ודיברנו על מה שנראה כמו שעות, עכשיו אני יודע איפה דברים התחילו להשתבש ויחד אנחנו עובדים עליהם יחד.

אין שום דרך שאני יכול אי פעם להודות לך מספיק, אבל תודה לך מעומק הלב שלי.

קלי - פלורידה (ארה"ב)

לשחק את המשחק להאשים (כפי שאתה שם את זה) היה כמעט סוף הכל. פעם אחת קראתי את הספר שלך הבנתי שאני מאשים אותו כאשר הייתי צריך להאשים את עצמי על היותי הסיבה לכל זה.
חזרנו לדרך לנישואים מיניים בריאים והוא לא מאשים אותי בדבר - וחושב שאני כמעט איבדתי את הבחור הזה

תודה לא נראה מספיק

רוזאן - אונטריו (CAN)

הורדה שמירת טכניקות נישואין מינית שלך

כריסטין
לאחר שימוש בטכניקות הצלחנו לקבל את חיי המין שלנו בחזרה על המסלול, אבל עכשיו זה אפילו טוב יותר. בעלי הזמין לנו חופשה של שבוע לפריז, אני לא יודע על זה להיות עיר האהבה, אבל חדר המלון שלנו בהחלט.
אני לא יודעת איך להודות לך על מה שעשית בשבילנו, באמת חשבתי שהגירושין זה הדבר הבא שנעשה ביחד.
שנינו מודים לך מעומק ליבנו.
אלוהים יברך אותך
מרי וטוני
אין מצב בלתי אפשרי

עכשיו, מה שמתי לב לעזרת כל כך הרבה אנשים, היא שיש סיבות מתחת לנישואים נטולי מין אשר אנשים תמיד להתעלם ... בדרך כלל זה הדברים הברורים ביותר ופשוט אשר גורם זה ומצבים רבים אחרים בנישואין .. .

וברגע שאתה יודע ואת הבנת, מקבלים את הטכניקות הנכונות קצת הדרכה על מה לעשות ומתי לעשות את זה ... זה כמו להיות מסר "המתכון" לנישואין המושלם ...

כי לא רק אתה תוכל לרפא את הנישואים מינית אבל תוכל גם למנוע את זה אי פעם קורה שוב ... רוב האנשים גילו כי חיי המין שלהם עולה באופן דרמטי לאחר שימוש בטכניקות אלה ...

עכשיו, זה לא חדשות טובות?

שום תשוקה מינית

בואו נדבר על מה יש בפנים "להציל את הנישואין מינית" שלך ואיך זה יעזור לך:

כאשר אתה מוריד תקבל אלה היתרונות כמעט מיידי ...

הבנת הסיבות מאחורי נישואין מינית ומה שאתה צריך לעשות לפני שאתה יכול לתקן את זה

למד מדוע סקס חשוב כל כך לנישואין מוצלחים - לא הסיבה שאתה עשוי לחשוב

חוזר אל ההתחלה, ההתחלה האמיתית

איך לקחת את הזמן שלך כאשר מנסים לפתור סכסוך - "אם אתה ממהר - אתה דוחף"

איך להשלים עם חוסר נאמנות בנישואים נטולי מין

איך לעשות את זה בעצמך, אם השותף שלך אינו מוכן לעשות את המאמץ

בעיות תפקוד מיני

שינוי הרגלי המין שלך - לא רק בחדר השינה

ביצוע הנישואין

לעולם אל תתן נישואים נטולי סקס לקרות שוב

כל מה שאתה צריך אי פעם כדי לתבל את חיי המין שלך ולשמור אותו מעניין.

והרבה יותר...

Translating...


התחל עכשיו (הורדה מהירה)

רק 17 $ הצעה מורחבת במשך 2 שבועות
(מחיר רגיל $ 27)


טכניקות, עקרונות ועצות תקבל עם שמירת נישואין Sexless שלך סייעו מאות גברים ונשים בדיוק כמוך כדי לרפא את הנישואים מינית שלהם, ולהפוך את הנישואים שלהם מאושרים וחזקים יותר מבעבר ...

האם תרשה לי לעזור לך גם?

זה יהיה תענוג שלי, ואני מבין שזה עתה נפגשנו, אז אולי יש לך כמה דברים על המוח שלך ...

כמו...

שאלות נפוצות

מה אם אני מזמין ומסיבה כלשהי זה פשוט לא עובד בשבילי? זה לדעתי, כמו שדיברנו על כך קודם, כי באמת אין מצב בלתי אפשרי, אבל אני כבר טועה לפני ואם מסיבה כלשהי מוזר זה לא עובד בשבילך ... או אפילו אם אתה לא מאושר לחלוטין עבור כל סיבה ... בבקשה, אני רוצה שתקבל החזר. למעשה, יש לך מלא 60 ימים לפני שאתה צריך להחליט. כמה טוב זה?אני לא יכול פשוט למצוא את המידע הזה בחינם באינטרנט? אני אוהב לשמור את הכסף שלי ולמצוא דברים בחינם כאשר אני יכול, אבל אני יודע על העובדה כי המקום היחיד על פני כדור הארץ, כי אתה יכול לקבל את הידיים על מה הוא בפנים שמירת נישואין מינית שלך הוא ממש כאן. ראה, ביליתי שעות מסתכל מה זמין ... וחלק זה הוא בסדר בפשטות ... אבל אתה לא מקבל את התמונה כולה ... וקריאה מאמר או שניים מבלי להבין באמת מה אתה עושה ... באמת יכול להזיק הסיכויים שלך ולא מאשר לשפר אותם.

מתי אקבל את שמירת נישואיך המיניים ? שאלה גדולה. אתה תקבל את זה מיד לאחר שהזמנת כי זה ספר להורדה (ספר אלקטרוני). אז יהיה לך את זה על הכונן הקשיח בידיים שלך ברגעים. זה בטוח מאוד, אמין כל כך קל caveman יכול להוריד אותו.

נישואים נטולי סקס

האם אני יכול להשתמש בהצלת נישואין מינית שלך על מק? כן! שמירת מערכת נישואין מינית שלך הוא בפורמט PDF כך שניתן לצפייה על מחשבים אישיים כמו גם Macs.

"הזמנה והורדה שמירת נישואין מיניים שלך, אם אתה לא מרוצה לחלוטין מכל סיבה שהיא ... תקבל החזר מהיר ואדיב".
יריד קול?
עכשיו, אני לא רוצה להישמע כמו איזה איש מכירות או משהו ... אני באמת לא ... אני רוצה מאוד ממליצים לך להזמין עכשיו כי אני פשוט לא יכול לדמיין דבר שיכול לעשות אותך מאושר יותר נהנה משאר שלך החיים עם האדם שאתה באמת אוהב ... אתה יכול?
אני מתכוון...
... כל רגע אתה ממתין ... מקשה וקשה יותר להחזיר אותם כי הזמן הוא האדמה שבה אדישותם כלפיך גדלה ... וזה ההבחנה ולא שונא ... זה האויב הגדול ביותר שלך עכשיו.
 
אז בבקשה ... אני רוצה ללחוץ על כפתור ההזמנה למטה. הצב את ההזמנה שלך. הורד שמירת נישואין Sexless שלך אז אנחנו יכולים להתחיל היום. זוהי ההזדמנות שלך לקבל שליטה על האהבה שלך ואת החיים ואני מאמין הגורל הביא אותנו יחד.

רק 17 $ הצעה מורחבת במשך 2 שבועות
(מחיר רגיל $ 27)


גישה מיידית - 24 שעות ביממה - 7 ימים בשבוע - 365 ימים בשנה!
 

בונוס חינםמדריך זה נועד לעזור לך לשפר את הנישואין שלך באמצעות מה שכבר קיים בינך לבין השותף שלך, אבל אולי איבד את העומס של חיי היומיום או פשוט נשכח לאורך זמן. מדריך זה יכול לעזור לך להשיג Outlook חדש על החיים עם השותף שלך, כמו גם לשפר את הקשר שלך ואת האינטימיות פעמים רבות.דו"ח זה מכסה היבטים רבים של שמירת נישואין.

לראות את הבעיות אשר צריך לתקן
פתיחת שורות התקשורת
החל מההתחלה
התמודדות עם הבדלים
סוגיות גבוליות
מאבקי כוח
אושר
ועוד הרבה...
בונוסים אלה אינם זמינים בכל מקום אחר, הם רק עבור לקוחות אשר רוכשים שמירת נישואין מינית שלך - בונוסים לעבוד נהדר עם הפרסום העיקרי כלומר, לאחר הנישואין מינית שלך היא חזרה על המסלול, אתה יכול לעשות את היחסים מוצק במשך שנים רבות לבוא...

כל זה עבור

רק 17 $ הצעה מורחבת במשך 2 שבועות
(מחיר רגיל $ 27)בכנות,נ.ב. אל תתנו עוד זמן ללכת על ידי, לקבל עותק של להציל את הנישואין שלך היום ולהכין את עצמך הנישואים מאושר כי היה לך בעבר או תמיד רציתי!
sexless marriage - Google News
This RSS feed URL is deprecated
This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news
Married at First Sight expert John Aiken answers your questions - 9Honey

9Honey

Married at First Sight expert John Aiken answers your questions
9Honey
John Aiken is a relationship and dating expert featured on Nine's hit show Married At First Sight. He is a best-selling author, regularly appears on radio and in magazines, and runs a private practice in Sydney and exclusive couples retreats. Every ...

and more »
6 Signs You're Stuck In A Relationship Rut (And How To Get Past It) - HuffPost

HuffPost

6 Signs You're Stuck In A Relationship Rut (And How To Get Past It)
HuffPost
The honeymoon phase doesn't last forever. Every long-term relationship has its low points, but how do you know if the relationship rut you're experiencing is temporary or something more concerning? Below, marriage therapists share six signs that it's ...

Ask Dr. Sherry: 'My Husband Gave Me Permission To Have Sex With Another Man, Now I'm Torn Between Them' - Essence.com

Essence.com

Ask Dr. Sherry: 'My Husband Gave Me Permission To Have Sex With Another Man, Now I'm Torn Between Them'
Essence.com
I've been in a virtually sexless marriage for nearly 28 years. My husband had a motorbike accident shortly after we married and that has absolutely killed off our sex life. Other than that, he is a great companion and friend. He has a great sense of ...

and more »
RSS Feed Widget by rssinclude.com
צור קשר | פרטיות | תנאי שימוש | כתב ויתור | שותפים

זכויות יוצרים © 2009 Sexless נישואין תרופה - כל הזכויות שמורות