без сексуального шлюбу

Click to view text only

без сексуального шлюбу

Тепер ти можеш вилікувати свій сексуальний шлюб ... Навіть якщо твоя ситуація здавалася безнадійною!
 
Я візьму вас за руку і покажу тобі, як правильно виправити свій сексуальний шлюб - навіть якщо ти єдиний, котрий намагається ...
 
Повернімо близькість до своєї спальні і не втрачайте її знову!
 
Неважливо, як довго ти був у безстатечому шлюбі, я можу допомогти.

Smash ...!
 
він зітхнув з тарілкою, яка потрапила до кухонної стіни, напевно, чути на півдорозі вниз. Занадто загальні слова; "Чому ти не просто відкидаєш його і залишаєш мене в спокої, це не велика справа?" Повторили через будинок, як і більшість ночей.
 
Двері майже виринули з петлі, коли Раймонд ввійшов і врізався в двері запасної кімнати, щоб спати після ще однієї ночі безглуздого сперечання. Енн намагалася бути розумною, але що може зробити жінка, коли вона не зможе розгубитися з чоловіком, тому що він не погодиться з тим, що насправді була проблема?
 
Вона провела наступну пару годин очищення того, що залишилося від вечері та зламаної плити з кухонного підлоги; плачучи один в своєму келиху вина і цікаво, де все не так, перш ніж лягати спати одне і плакати собі спати - знову!
 
Її останні думки, перш ніж нарешті заснути як завжди, були "це вже не шлюб"
 
Що стосується Енн, то її шлюб з Раймоном закінчився, і всі шанси відновити те, що колись були люб'язними та сексуальними відносинами, здавалося, втрачено.
 
Але, перш ніж вона оголосила йому, що вони через неї, вона вирішила, що їй доводиться доводити собі (і Раймону), що вона намагалася все, що в її силах, для виправлення відносин.
 
Навіть якщо б Раймонд не погодився з тим, що їхній безстатевий шлюб закінчив стосунки; вона не йшла без бою ...
 
Тисячі питань наповнили її головою, де все це не так? Чи я звинувачую? Чи він перестав любити мене? Чи він бачить когось іншого? А як щодо дітей? І так багато ще.
 
Той факт, що Енн дійсно не хотів здаватися, хоча Раймонд був невтручаючим у всьому, був головним фактором, здатним врятувати їхній шлюб.
 
Вона працювала над проблемами, пов'язаними лише з їх безстатевим шлюбом; єдиною допомогою, яку вона отримала, була правильною інформацією. З правильною інформацією та бажанням триматися особи, кого ти любиш, - можна пройти через все.
ТІЛЬКИ 17 доларів США Пропозиція продовжена на 2 тижні
(Нормальна ціна $ 27)
Якщо ви думаєте, що ваш шлюб закінчився!
У мене хороші новини ...
Чи знаєте ви, що безстатевий шлюб може бути врятований? Чи знали ви також те, що парам, які роблять це через безстатевий шлюб, мають сильніші та більш любовні стосунки? У шлюбі існує чимало перешкод, і це один з них, це може здатися величезним, але його все ще можна подолати. Зараз це може здатися найгіршою ситуацією, яку можна собі уявити, але ви збираєтесь дізнатись, що ви можете успішно вирішити безстатевий шлюб!
Є надія...
Я майже бачу, що ви, тріючи головою, не вірите ...
І це добре ... дозвольте мені запитати?
Ви не усвідомлювали, що безстатевий шлюб можна вилікувати? Ви думаєте, що всі безстатеві шлюби закінчилися розлученням? Ви думаєте, що ваш шлюб закінчився?
Я впевнений, що зробив ... і ось справжні "вогні прийшли" момент ...
Якщо кожна пара, яка страждає на безстатевий шлюб, розкололася і розлучилася, чи спочатку люди одружуються?
Подумайте про це на хвилину ...
Ніхто в люблячих сексуальних стосунках не ризикує одружитися, якщо б знали, що існує навіть найменша можливість того, що їхній шлюб перетвориться на безстатевість, і проблеми, які це спричинить. Але люди, як і раніше, одружуються кожен день у всьому світі, оскільки вірять, що вони здатні впоратися з будь-яким життям.

немає сексуального бажання

І правда полягає у тому, що більшість пар може обробляти багато ситуацій; але коли проблема починається і закінчується в спальні, вони, здається, розвалиться. Схоже, що лінії зв'язку закриваються, і вони не можуть взагалі говорити про цей предмет.
"Безстатеві шлюби виліковуються щодня незалежно від ситуації!"
ересько, чи не має сенс? Це, якщо більшість з нас може подумати про пари, які залишилися разом і вирішили свої проблеми ... навіть коли речі здаються найгіршими ..., що може бути якийсь прихований рецепт, або навіть таємний, щоб перемогти пристрасть і зробити відносини сильніше, ніж раніше?
Тепер ... я не кажу, що вони тримали книгу "секретний сексуальний шлюб і заклинання" і робили дивні пісні ... не зовсім ... в той же час якось (в основному випадково) вони сказали і зробили ПРАВО ТАКИ, і в ПРАВИЛЬНЕЙ ВРЕМІ ... і вдалося відновити проблеми і отримати своє подружжя та сексуальне життя назад, надаючи їм як другий шанс.
Дозвольте мені просто повторити цю частину ... Вони зробили це в основному аварію!
Так що, якщо? Те, що вони сказали і що вони зробили ... можна було б "розфасовувати", так би мовити? І тоді ви могли "не запакувати" і застосувати його? Щоб стерти біль і біль, це змусило ... знову закріпити пристрасть ... повернути час назад, коли ваш шлюб був свіжим, новим, захоплюючим і сексуально виконуваним.
Так ... Чарівний рецепт ... У сенсі ...
Ви бачите, що є "рецепт вилікування безстатевого шлюбу", а також рецепт відродження пристрасті, бажання і навіть похоті ...
Те, що інші зробили "аварією", можна повторювати знову і знову НА МЕТА!
І ти знаєш що?
Якби я був тобі ... Я був би дещо скептичним прямо зараз ... це абсолютно добре! Я збираюся показати вам який-небудь доказ, просто носіть зі мною трохи довше в порядку?
Хіба це звучить добре?
- Не довіряйте своєму партнерові, тому що ви підозрюєте справу
- Уникати розмови, щоб уникнути аргументації
- Більше головного болю, ніж звичайно
- пити трохи більше або більше алкоголю
- Засмучений перед сном
- Уникати спати одночасно з вашим партнером
- обурення
- Ігнорування телефону, коли ви знаєте, що це вони дзвонять
- Зовнішній вигляд змінився на гірше
- Репетиція, що сказати, щоб ви не говорили неправильні речі
... і навіть якщо ви виходите зі свого шляху, щоб уникнути конфронтації чи аргументу, згадуючи проблему, все це виглядає потворно, бо без чіткого плану того, що ви мали б робити ... що станеться?
PANIC ... defensiveness ... аргументи ... а потім він стає дуже неприємним.
Ви робите якісь з цих помилок зі своїм партнером?
- Намагаюся переконати їх, що все буде добре
- Примхливо спланувати за все
- Прикинься, що це не велика справа
- Грайте у вину
- Використовуйте образи, щоб визначити свою точку зору
- Дайте їм безмовне лікування
... і, звичайно ж, з кожним словом, яке ми вимовляємо, незалежно від наших намірів, все більше і більше захисними, гнівними і далекими вони стають.
Будь ласка, знайте це ... це не ваша вина! Вас не навчили про це в школі. Ви, напевно, не розповідали про це своїми батьками ... і в "нічних школах" немає курсів "безстатевих шлюбів" ...
І що може бути більш важливим, якщо любити сексуально активне подружнє життя?
... Автомобілі? ... Гроші? ... Одяг? ... Садівництво? ... DIY?
Так чому ж у вас є всілякі корисні книги, журнали та допомога у фіксації автомобілів, управління грошовими коштами, фіксація вашого будинку, але навряд чи є якась корисна інформація про те, як виправити безстатевий шлюб?
Це божевілля.
І як ти побачиш ... все, що змінилося.
Крістін Тейлор відкриває "Безстатевий шкільний лікувальний рецепт"
Привіт, мене звати Крістін Тейлор; Я хочу сказати прямо зараз, щоб ми його відкрили ... Я не психолог, лікар або консультант з питань вступу на весілля ... насправді я дійсно засмучу багато академічних типів протягом багатьох років, і я вам скажу чому в мить

як отримати більше сексу

Я виросла як одна із семи братів і сестер, я була наймолодшою ​​і в той час я ненавидів це. Коли життя продовжувалося, і мої брати та сестри датували, займалися, одружилися та мали своїх дітей, я став частиною дуже великої родини. Це сама по собі була нічим незвичайною, поки я не почав записуватися на розмови на вечірках, барбекю, хрищення тощо:
Деякі з моїх власних сімей та розширених родин мали дуже багато проблем, це мене здивувало, що ніхто з них не був інституціоналізований.
З нудьги, сидячи в кутку і слухаючи, я почав робити токенові коментарі людям зі своїми шлюбними проблемами. Дивна частина про це була те, що вони фактично слухали. Це не було трюку, я чув так багато разів різних людей протягом багатьох років, що я насправді був ходовою енциклопедією шлюбних проблем.
У будь-якому випадку ... Незадовго до того, як сім'я і розширені члени сім'ї насправді зателефонують мені по телефону, щоб зустрітися з кавою, щоб вони могли розлити своє серце з приводу однієї з багатьох проблем.
Я б не сказав, що я це любив ... але почуття, яке я отримав, коли моя порада працювала, була неймовірною.
Тепер я одружуюсь з двома дітьми плюс все, що з нею походить, іпотека, рахунки, борги тощо. І навіть зараз я отримую телефонні дзвінки від когось, що запитує мою думку про шлюбну проблему. Справді ... протягом багатьох років моя сім'я та розширена сім'я збільшилася, я також отримав (і ще роблю) телефонні дзвінки від своїх друзів, яким потрібна порада.
Так ... протягом багатьох років я зібрав багатий досвід і знання, і також вдалося зберегти кілька шлюбів разом, адже якщо ви побачили мою власну сім'ю і розширену сім'ю, то не повірите, наскільки вони щасливі. Часом я зіткнувся з поглядом "Дорогий Еббі".
Зараз цей огляд не похвалитися і не похвалитися тим, наскільки мені вдалий, це просто та розуміння того, що змусило мене допомогти багатьом людям у минулому уникати розлучення та розлучення, і прояснити, як я можу щоб допомогти вам.
І якщо ви все ще дивуєтеся ... так! ... протягом багатьох років я спілкувався та допомагав понад п'ятдесяти людей вилікувати свої безстатеві шлюби. Оскільки я написав цю книгу, я також продовжує допомагати багатьом парам по всьому світу з цією проблемою ... і я так вдячна, що маю можливість допомогти вам зараз.
Розбурення академіків ...
Як я вже сказав раніше: "Я засмутив багато академічних типів в минулому". Проста істина в цьому полягає в тому, що я отримав багато листів і навіть кілька телефонних дзвінків з VERY ANGRY шлюбних радників та терапевтів.
Це люди, які стягують сотні доларів за годину (іноді протягом місяців і навіть років), коли я можу сказати члену сім'ї чи друзі зробити кілька речей; вони йдуть додому і користуються порадою, а наступне, що я чую, полягає в тому, що їх безстатевий шлюб фіксується.
Серйозно ... Я фактично зателефонував своєму старшому братові, щоб дізнатись, як порада, яку я йому дала, працювала, бо я не чув від нього якийсь час ... він відповів по телефону приблизно через десяте кільце і сказав: "Це дійсно є" Гарне час Крістін, якщо ти знаєш, що я маю на увазі "Я був так радий, що моя порада працювала, але наступного разу, коли ми говорили, я сказав йому," наступного разу вимкніть телефон ".
Тепер ви можете вільно роздумувати про мене. Я просто не вірю, що будь-яка кількість сидінь у класі, коли-небудь, може компенсувати досвід справжнього світу, який у мене є ...
Я маю на увазі, що є більш цінний досвід? ... слухати лекцію про чоловічий і жіночий лібідо? Перехід до нот із документованих випадків з 1950-х років? Або фактично бути там, коли мої сестри чоловік сказали їй, що все це закінчилося, і щоб він міг перекрутити своє рішення і повернути їх разом сильніше, ніж будь-коли?
Я не знаю про вас, але, у будь-який час, гроші завжди будуть на людині з реальним світовим досвідом!
Тепер, якщо ти тут читаєш це сьогодні, я гадаю, що у вас є і деякі сексуальні шлюбні питання? Якщо це так ... я думаю, що я можу допомогти ...
Це дійсно працює ... іноді занадто добре!
Чесно кажучи, я все ще трохи хвилююсь про те, наскільки добре це працює ... не на поганому шляху, але коли ви маєте справу з парою, хто безстатевий шлюб - це секунда від розлучних судів або дюйм від подачі дружини її чоловіків на вулицю ... щоб почути трохи пізніше, що вони вирішили свої проблеми і знову розкрили, як підлітки ... це може стати трохи переважним.
У будь-якому разі, я назвав "рецепт" просто " Збереження вашого сексуального" шлюбу ... Ви бачите, на мою думку, що реальних ситуацій немає. Я бачив, як пара переживає справи і залишається разом, я також бачив, що шлюб майже розвалюється через смерть дитини, я також бачив, як чоловік вийшов з в'язниці через 3 роки, і знайшов, що його дружина чекає його там прямо брама.
І все інше між ними! Як це гайки?
І ...
Знаєш, що?
На даний момент я впевнений, що ви дійсно хочете побачити деяке підтвердження того, що це працює? Я б теж, якби я був тобі!
Ось ДОКАЗАТИ Це працює
Найкращий спосіб, яким я знаю, щоб показати вам доказ того, що ці методи дійсно працюють, - показати вам деякі відгуки, які я отримав.
Тепер будь ласка, зверніть увагу, я не дизайнер веб-сайтів або відеоредактор чи щось технічне ...
Отже, що ви бачите нижче, це лише деякі з листів, які я скопіював та вставив тут, щоб перевірити їх, є справжні електронні листи від справжніх людей, які успішно використовували методи збереження сексуальних шлюбів.
Краща книга, яку я прочитав на цю тему - Ви, безумовно, знаєте свою справу Крістін.
Спасибі тобі, я можу почати повертатися до того, як вони колись жили (не вдаваючись знову звинувачувати свою дружину)

Дякую

Маршалл - Іллінойс (США)

Нарешті - той, хто знає, про що вони говорять ...
Це освіжає читати книгу про безстатеві шлюби, написані тими, хто має перший досвід.

Кендіс - Брісбен (AUS)

Крістін
Ми з чоловіком подякуємо вам внизу наших сердець. Ми фактично відмовилися від наших відносин, поки я не побачив вашу книгу. Тепер наш шлюб знову повертається до нормального.

Це не зовсім так, як колись ми одружилися, але це було давно, і ми зараз трохи старші, але завдяки тобі ми обидва дізналися, що ми все одно можемо здивувати один одного в спальні, на кухні, у ванній кімнаті .

Дякую - ти ангел ...

Марія - Нью-Йорк (США)

Крістіна
Я насправді думав, що мій шлюб закінчився. Все пройшло через мій погляд на мільйон миль на годину, я не зрозумів, що я зробив неправильно.

Мені було так важко прочитати вашу книгу та отримати відповіді. Ми сіли і поговорили про те, що здавалося годинами, тепер я знаю, де все почало йти не так, і разом ми разом працюємо над ними.

Я не можу подякувати вам достатньо, але дякую вам на самому серці.

Келлі - Флорида (США)

Гра у вину (як ви її помістили) була майже кінцем всього. Одного разу, коли я прочитав вашу книгу, я зрозумів, що звинувачую його в тому, що я повинен був звинувачувати себе в тому, щоб бути причиною всього цього.
Ми повернулися на шлях до здорового сексуального шлюбу, і він не звинувачує мене в чомусь - і думати, що я майже втратив цього хлопця

Спасибі вам не вистачає

Розанна - Онтаріо (CAN)

Завантажити Збереження безстатевих шлюбних прийомів

Крістіна
Після використання ваших прийомів нам вдалося повернути наше сексуальне життя, але зараз це ще краще. Мій чоловік забронював один тиждень відпочинку для нас у Париж, я не знаю про те, що це місто Любові, але наш готельний номер, звичайно, був.
Я не знаю, як подякувати тобі за те, що зробили для нас, я дійсно думав, що розлучення було наступним, що ми зробимо разом.
Ми обидва дякуємо вам внизу наших сердець.
Бог благословить вас
Марія і Тоні
Є НІ Неможливі ситуації

Тепер, що я помітив у тому, щоб допомогти багатьом людям, є те, що Є ПІДКЛЮЧНІ ПРИЧИНИ для безстатевого шлюбу, який люди завжди забувають ... зазвичай це найбільш очевидні та прості речі, які викликають це та багато інших ситуацій у шлюбі .. .

І як тільки ви знаєте і розумієте, і дано правильні прийоми та невеликі вказівки щодо того, що робити і коли це робити ... це схоже на те, що вручається "рецепт" для ідеального шлюбу ...

Оскільки не тільки ви зможете вилікувати свій безстатевий шлюб, але ви також зможете запобігти його повторному повторюванню ... більшість людей виявили, що їх сексуальне життя різко зростає після використання цих методів ...

Тепер чи не така чудова новина?

Давайте поговоримо про те, що знаходиться всередині "Збереження безглуздого шлюбу" і як він допоможе вам:

При завантаженні ви отримаєте ці фактично негайні переваги ...

Розуміння причин сексуального шлюбу та те, що вам потрібно зробити, перш ніж ви зможете виправити це

Дізнайтеся, чому секс настільки важливий для успішного шлюбу, - не тому, що ви можете думати

немає сексуального бажання

Повернення до початку, справжнє початок

Як взяти свій час, коли намагається вирішити конфлікт - "якщо ти кидаєшся - ти натискаєш"

Як домовитися з невір'ям у безстатеві шлюби

Як це робити самостійно, якщо ваш партнер не бажає докладати зусиль

Сексуальні дисфункціональні проблеми

Зміна сексуальних звичок - не тільки в спальні

Створення шлюбної роботи

Ніколи не дозволяючи сексуальному шлюбу повторитися

Все, що вам буде потрібно, щоб підкреслити своє сексуальне життя і зберегти його цікаво.

І багато чого іншого ...

Початок роботи зараз (миттєвий завантаження)

ТІЛЬКИ 17 доларів США Пропозиція продовжена на 2 тижні
(Нормальна ціна $ 27)


Техніка, принципи та поради, які ви отримаєте зі збереженням сексуальних шлюбів, допомогли сотням чоловіків і жінок подібно до вас вилікувати свої безстатеві шлюби та зробити їх шлюб щасливішими та сильними, ніж раніше ...

Чи дозвольте мені допомогти тобі?

Мені було б задоволення, і я усвідомлюю, що ми щойно познайомилися, так що у вас може бути деякі речі на ваш розум ...

Люблю...

Питання що часто задаються

Що робити, якщо я замовив, і чомусь це просто не працює для мене? На мою думку, як ми вже говорили про те, що насправді не існує неможливої ​​ситуації, але я помилявся раніше, і якщо для деяких дивних причин це не працює для вас ... або навіть якщо ви не зовсім захоплені ДЛЯ БУДЬОГО ПРИЧИНУ ... будь ласка, я хочу, щоб ви повернулися. Насправді у вас є повна 60 днів, перш ніж ви повинні вирішити. Наскільки добре це?Чи не можу я просто знайти цю інформацію в Інтернеті безкоштовно? Я люблю заощаджувати свої гроші і знайти речі, коли я можу, але я знаю, що єдине місце на планеті, що ви можете отримати ваші руки на те, що знаходиться всередині. Збереження вашого сексуального шлюбу тут. Побачте, я провів години, дивлячись на те, що є ... і деякі з них просто добре ... але ви не отримуєте ВСЕ фото ... і читаєте статтю чи два, не розуміючи, що ви робите ... може дійсно зашкодити вашим шансам ніж поліпшити їх.

Коли я отримаю Сохранені Ваш сексуальний шлюб ? Велике питання. Ви отримаєте це відразу після того, як ви замовили, оскільки це завантажувана книга (електронна книга). Таким чином, ви матимете його на своєму жорсткому диску та в моїх руках. Це дуже безпечно, надійно і так легко печерук може завантажити його.

Чи можу я використовувати " Збереження сексуальних шлюбів" на Mac? Так! Система збереження сексуальних шлюбів зберігається у форматі PDF, тому вона доступна для перегляду на комп'ютерах та комп'ютерах Mac.

"Замовлення та завантаження. Збереження безглуздого шлюбу . Якщо ви не зовсім захоплені з будь-якої причини ... Ви отримаєте швидку та ввічливу відшкодування".
Звук ярмарок
Тепер я не хочу, щоб це звучало як якийсь продавець чи щось ... Я дійсно не ... Я хочу настійно закликати вас замовити прямо зараз, тому що я просто не можу уявити нічого, що може зробити вас щасливими, ніж насолоджуватися рештою вашої життя з людиною, яку ви дійсно любите ... Чи можете ви?
Я маю на увазі...
... кожна мить, яку ви чекаєте ... робить важче і важче їх повертати, бо час - це грунт, в якому їх байдужість до вас зростає ... і це ІНДИФЕРЕНЦІЯ, НЕ ненавидіти ... це ВАША ЗВОРОТНА ВСТУП зараз.
 
Тому, будь ласка ... Я хочу, щоб ви натискали кнопку замовлення нижче. Розмістіть своє замовлення. Завантажити Збереження сексуальних шлюбів, щоб ми могли почати роботу сьогодні. Це ваш шанс повернути собі контроль над вашою любов'ю та життям, і я вважаю, що доля зблизила нас.

ТІЛЬКИ 17 доларів США Пропозиція продовжена на 2 тижні
(Нормальна ціна $ 27)


Миттєвий доступ - 24 години на день - 7 днів на тиждень - 365 днів на рік!
 

немає сексуального бажання

БЕЗПЕКИЦей посібник призначений, щоб допомогти вам покращити свій шлюб через те, що вже існує між вами та вашим партнером, але може бути втрачено в поспіху з щоденним життям або просто забути з часом. Цей посібник допоможе вам досягти нового погляду на життя з вашим партнером, а також покращити ваші стосунки та інтимність у багато разів.Цей звіт охоплює багато аспектів збереження шлюбу.

Ви бачите проблеми, які потребують фіксації
Відкриття ліній зв'язку
Починаючи з самого початку
Робота з відмінностями
Граничні проблеми
Сила бореться
Щастя
і багато іншого...
Ці бонуси НЕ доступні в будь-якому іншому місці, вони доступні лише для клієнтів, які купують «Збереження безглуздого шлюбу» - бонуси прекрасно справляються з головною публікацією, що означає, що коли ваш безстатевий шлюб повернеться назустріч, ви можете зробити відносини міцними протягом багатьох років приходити...

Все це для

ТІЛЬКИ 17 доларів США Пропозиція продовжена на 2 тижні
(Нормальна ціна $ 27)З повагою,

безстатевий шлюб для чоловіків


PS Не давайте більше часу, щоб отримати копію ЗБЕРІГАННЯ СЕКСАЛЬНОГО БЛАГОДІЇ сьогодні і підготуйте себе до щасливого шлюбу, який ви мали раніше або завжди хотіли!
sexless marriage - Google News
This RSS feed URL is deprecated
This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news
Married at First Sight expert John Aiken answers your questions - 9Honey

9Honey

Married at First Sight expert John Aiken answers your questions
9Honey
John Aiken is a relationship and dating expert featured on Nine's hit show Married At First Sight. He is a best-selling author, regularly appears on radio and in magazines, and runs a private practice in Sydney and exclusive couples retreats. Every ...

and more »
6 Signs You're Stuck In A Relationship Rut (And How To Get Past It) - HuffPost

HuffPost

6 Signs You're Stuck In A Relationship Rut (And How To Get Past It)
HuffPost
The honeymoon phase doesn't last forever. Every long-term relationship has its low points, but how do you know if the relationship rut you're experiencing is temporary or something more concerning? Below, marriage therapists share six signs that it's ...

Ask Dr. Sherry: 'My Husband Gave Me Permission To Have Sex With Another Man, Now I'm Torn Between Them' - Essence.com

Essence.com

Ask Dr. Sherry: 'My Husband Gave Me Permission To Have Sex With Another Man, Now I'm Torn Between Them'
Essence.com
I've been in a virtually sexless marriage for nearly 28 years. My husband had a motorbike accident shortly after we married and that has absolutely killed off our sex life. Other than that, he is a great companion and friend. He has a great sense of ...

and more »
RSS Feed Widget by rssinclude.com
Зв'язатися. | Конфіденційність | Умови | Відмова від відповідальності | Філії

Copyright © 2009 Sexless Marriage Cure - усі права захищені